DUŞAKABİN ÖLÇÜLERİ VE MODELLERİ

Duşakabin Banyonuzda sağlıklı bir yaşam alanı kurmanız için, Etrafı panellerle çevrili duş yeridir. Duş panelleri sayesinde banyo yaparken suyun etrafa sıçraması engellenir ve banyonuz kuru temiz kalır. Duşakabin Camları şeffaf veya buzlu cam olabilmektedir. Şeffaf camlı duşakabinler dar banyolarda daha çok tercih edilmelerinin sebebi banyonuzun tüm alanlarının görünür olması ve ferah büyük banyo görünümü oluşturma çabasıdır. Buzlu camlar genellikle temizlik konusunda zorlananların tercih ettiği leke göstermeyen cam modelleridir. Buzlu cam duşakabinlerde çeşitli desen seçenekleri mevcuttur.  Sağladığı diğer avantaj ise Duş alırken içeride bulunan kişinin görünmemesi ve siz duştayken banyonun evdeki diğer kişiler tarafından kullanılabilir olmasıdır.

Duşakabin Ölçüleri modellere göre değişmektedir. Kare duşakabin modelleri, Oval Duşakabin Modelleri ve Dikdötgen Duşakabin Modelleri Bulunmaktadır.  En çok tercih edilen kare duşakabin modelleri 80x80, 90x90, 100x100, 110x110, 120x120 ve 130x130 Ölçülerindedir. Kare ve oval modellerde ölçüler aynıdır.  Dikdörtgen düz modelleride ölçüler 70x90 dan başlayıp 150x100 ölçüleri arasında 10 cm aralıklarla ölçüler bulunmaktadır.

Duşakabin modelleri  yanı sıra seçenekleri de öncelikler arasında yer almaktadır.  Duşakabin modeli, cam deseni, Profil rengi, cam kalınlığı duşakabin modellerinde başlıca seçeneklerdir.

Duşakabin Seçenekleri

  • Duşakabin Model seçimi: Kare, Oval Ve dİkdörtgen
  • Duşakabin Cam Deseni: Şeffaf Cam, Tam Kumlu cam, Desenli
  • Duşakabin Profili: Beyaz, Siyah ,Gold, Gümüş
  • Duşakabin Cam Kalınlığı: 4mm, 5mm, 6mm ve 8mm cam

Duşakabin alırken öncelik model ölçü ve seçenekler olmaktadır.  Tüm seçenekler  detaylı bilgi için Nokta Duşakabin internet sitemizi inceleyebilirsiniz.