Hakkımızda

Noktaduş Hakkında

 

 

2011 Yılından beri faliyet gösteren firmamız siz değerli bayilerimiz aracılığı ile hergün daha fazla atılımla Türkiye'ye en kaliteli duş ve küvet kabinleri, akrilik küvet  hidro masaj ve conpact sistemlerini sunmanın gururu ve bilinci içindedir.


Kalitede en iyiyi,  üretim ve montajda en hızlıyı ilke edinen NOKTADUŞ, hizmetlerini daha güzel sunabilmesi için siz değerli bayii ve müşterilerimiz'e bu web sitesini hazırlamıştır.


Duş kabin, küvet, hidro masaj ve conpact sistemleri sektörünü yakından takip eden NOKTADUŞ kalitesi, zengin model ve renk seçenekleriyle Avrupa ile rekabet edecek güçtedir. Günden güne bayii kapasitesi artan NOKTADUŞ en güzeli sunmaya devam edecek...

 

Kalite Politikamız

 

 

 

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.