Mika Duşakabin

MİKA DUŞAKABİN

Banyosunu yenilemek için ekonomik çözüm arayanlara duyurulur! Polistren mika cam duşakabinler nokta duş da  indirimli ve İstanbul içi nakliye ve montaj da ücretsiz.

Duşakabinler banyonuzu derli toplu temiz ve şık gösteren, dekorasyonun en önemli parçalarından birisidir. Duşakabinler banyonuzda bulunan diğer eşyalarınız sudan ve buhardan etkilenmesini önler, temiz bir ortamın keyfini yaşamanıza imkan sunar. Duşakabin olan banyolarda siz duş alırken, evin diğer bireyleri banyoyu rahatça kullanma imkan bulur. Duşakabinler banyonuza ve evinize artı değer katar ve yaşam standardınızı artırır. Nokta Duş firması, her banyo ölçüsüne uygun onlarca çeşitte mika duşakabin satışı yapmaktadır. Ürünler ve ürün detayları hakkında bilgi almak için nokta duşakabin internet sitesine bakabilir ve Online siparişinizi verebilirsiniz.

TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN

Banyonuzun büyüklüğü fark etmeksizin, her banyoya uygun özel ölçüde teknesiz mika duşakabin imalatı yapılmaktadır. Teknesiz mika duşakabinler, ister zemin üzerine, isterseniz de mermer üzerine monte edilmektedir. Ayrıca mevcutta bulunan küvetiniz varsa küvetinizin ölçülerine uygun olarak üretilip üzerine de montaj yapılmaktadır. Teknesiz mika duşakabin yaptıranların en çok merak ettiği detay, Zemine montaj yaptırırsam suyun dışarı taşma olasılığı var mı ve Su sızıntısı olur mu? Veya altına yükselti yaptırmam gerekir mi? gibi detaylar olmaktadır. Direk zemine yapılan montajlarda silikon kullanılarak montaj yapıldığından herhangi bir su kaçağı ve su taşması gibi sorun olmamaktadır. Mermer üzerine yapılan duşakabinlerde amaçlanan husus, suyun silikona temasını engellenmek ve silikonun kararma yapmadan uzun yıllar Temiz kalmasını sağlamaktır.

TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN FİYATLARI

Ekonomik fiyata duşakabin arayanların genellikle tercih etmekte olduğu teknesiz duşakabinler, 200cm kadar olan tüm ölçülerde, tek fiyat kampanyası ile satışı yapılmaktadır. 200cm üzeri olan ölçülerde ortalama 50 tl fiyat artışı olmaktadır. Teknesiz duşakabin fiyatlarında, profil rengi beyaz olanlar ortalama  tl, krom renkli olanlarda  tl fiyatlarla satışı yapılmaktadır. Net fiyat bilgisi almak isteyenler için de nokta duş müşteri temsilcisi hafta içi 6 gün hizmet vermektedir.

NOKTA DUŞ HAKKINDA

Mika Duşakabin satışlarında sektörün en önde gelen firmaları arasında olan nokta duş, onlarca ürün çeşidi ve kampanyalı fiyatları ile, tüm Türkiye ye duşakabin gönderimi yapmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunan üretici bayiliklerinin bulunduğu illerde nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. Diğer illerden sipariş Online olarak alınıp, kargo ile demonte olarak adrese gönderilmektedir. Kaliteli ürün, uygun fiyat avantajlarını kaçırmamak için,  nokta duş internet sitesinden ürün fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Mika Duşakabin
Mika Duşakabin