Mika Duşakabin

Teknesiz Mika Duşakabin ihtiyacı olanlar için, %20 İNDİRİMLİ Mika duşakabin modelleri Burada!  

noktadus.net den verilen siparişlerde kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo ile Türkiye'nin heryerine gönderim Yapılmaktadır.

Teknesiz Mika Duşakabin Modelleri ve fiyatları

Mika duşakabin nedir?

Mika polistren cam, mika cam veya plastik cam dediğimiz bir tür plastik türevidir. Mika Duşakabinlerin tekneden yada yerden yükseklikleri 180 cm'dir. Küvetlerin ise küvet üstü yükseklikleri 150 cm'dir.

Plastik duşakabin camı nasıl temizlenir?

Eğer duşakabinizi evdeki doğal yöntemlerle temizlemek istiyorsanız duşakabin camını silmek için sirke kullanabilirsiniz. Beyaz sirke ve karbonat karışımı etkili bir temizleyici olabilir. Karışımı cama sürün ve 20 dakika bekletin. Ardından su ile ovarak durulayın.

Mika duşakabin camı nasil temizlenir?

Duşakabin camı temizliğindeki doğal yöntemimiz ise saf sirke-karbonat karışımıyla gerçekleşiyor. Bir kabın içinde macun kıvamında olacak şekilde karbonat ve saf sirkeyi karıştırıyoruz. Bu karışımı sünger yardımıyla cama sürüyoruz. Yüzey üzerinde bir tabaka halinde karışımı bırakıyor 15-20 dakika bekliyoruz. 

Silikondaki Siyah Lekeler Nasıl Çıkar?

1.    Cif Sprey Ultra Hijyen'i kararmaya başlayan bölgelere sıkın ve bir süre bekleyin.

2.    Sert bir fırça ya da dar alanlar için diş fırçası yardımıyla küfleri kazıyın.

3.    Ilık suyla durulayın ve kuruladığınızdan emin olun.

Sararan duşakabin nasıl temizlenir? 

Karışım için 1 fincan sirke ve macun kıvamına gelene kadar karbonata ihtiyaç vardır. Elde edilen karışım sararmış ya da kireçlenmiş duşa kabine sürülür ve bir süre bekletilir. Ardından bol su ile durulanır. 

Mika Duşakabin kaça kaç olmalı? 

Standart Duşakabin Ölçüleri 80 x 80 – 90 x 90 – 100 x 100 gibi oval ya da kare ölçüler haricinde. Oval asimetrik dikdörtgen veya sadece ön cephe kabin ölçüleri olduğu gibi yandan pano panelli duşakabin model ölçüleri de bulunmaktadır.

Standart çözümlere dikkat edilmeye değer.

banyo yüksekliği tasarımına göre artar. Standart yapısında ana yapının yüksekliği yaklaşık 210–230 cm, en küçüğü 190 cm yüksekliğindeki duş kabinleri, yerden tavana yüksekliği 180 cm dir. Tekneli yükseklik 200 cm dir.

Oval duşakabin mi yoksa kare mi?

Eğer köşe alanlar yerine tek duvar kenarı bir duş kabini modeli kullanmak istiyorsanız, bu durumda kare ya da dikdörtgen duşakabin sistemleri kullanımı idealdir. Oval duşakabin sistemleri köşe konumlar için kullanıldığı gibi, kare duş kabini modelleri için de kapak sistemlerine bağlı olarak alan tasarrufu sağlayabilir.

 

Duşakabin + Duşteknesi dahil takım ortala fiyatları

Mika camlı Kare duşakabin Fiyatları 

Mika camlı Oval duşakabin Fiyatları 

Mika camlı Asimetrik duşakabin Fiyatları 

Mika camlı Dikdörtgen duşakabin Fiyatları 

Mika camlı Düz iki duvar arası duşakabin Fiyatları