NOKTA DUŞAKABİN

NOKTA DUŞAKABİN

Banyo dekorasyonu için gerekli olan zemin malzemesi, duvar malzemesi havalandırma, aydınlatma gibi malzemelerin yanında banyo dekorasyonunda en önemli malzeme Duş kabinleridir.  Duş kabinleri banyonuzun kullanım alanını daraltmadan, içinde rahatça duş almanızı sağlayacak büyüklükte ve diğer banyo eşyalarınızla uyumlu bütünlük sağlayacak şekilde olmalıdır. Bunun için Nokta Duşakabin firması banyo ölçülerinizin alınıp banyonuza uygun ölçülerde duşakabin üretimi yapmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek iş firma ile iletişime geçip banyonuz ile ilgili bilgileri aktarıp nasıl bir ürün istediğinizi iletip ön keşif talebinde bulunmaktır.

NOKTA DUŞAKABİN İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde üretici bayilikleri ile satışını yapmış olduğu ürünlerin nakliye ve montaj hizmetini firma personeli ile yapmaktadır. Diğer illerden verilen siparişlerde kargo ile adrese ürün gönderimi sağlanmaktadır. Ön keşif ölçü alımı işlemi bayiliklerin bulunduğu illerde yapılmaktadır.

NOKTA DUŞAKABİN ÜRÜN ÇEŞİTLERİ Temperli ve mika (plastik) cam olarak 2 farklı cam çeşidinde onlarca model ve yüzlerce ölçü Aralığında 8 farklı kategoride nokta duş  internet sitesinde müşterilere sunulmaktadır. Ürün detayları ayrıntılı olarak bu siteden incelenebilir ve Online sipariş verebilirsiniz.

NOKTA DUŞAKABİN HAKKINDA

Yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde, müşteri ihtiyaçlarını iyi bilen ve ihtiyaca göre üretim yapıp, En uygun fiyatlara üreticiden direk tüketiciye ulaştıran nokta duşakabin, 2011 Yılında duşakabin sektörüne Online mağaza açarak başladı, İstanbul Bayrampaşa ve Ümraniye dudulu da bulunan üretici bayilikleri ile, Avrupa yakası ve Anadolu yakasına nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. Ayrıca Ankara ivedik organize sanayi de bulunan Ankara temsilcisi ile Ankara geneline hizmet vermektedir.  İzmir de bulunan üretici bayii ile İzmir geneline nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. Online mağaza dan verilen siparişlerde ise kargo ile tüm Türkiye ye ürün gönderimi sağlamaktadır.