NOKTA DUŞAKABİN ÜCRETSİZ KARGO KAMPANYASI

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Tüm İllere Ücretsiz Kargo ile Duşakabin gönderimi yapmaktayız. İzmir’de Üretimi yapmış olduğumuz duşakabinler, Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile adresinize teslim edilmektedir. Teslimatı Yapılan Duşakabinlerde kırılma deforme olma gibi herhangi bir olumsuzluk da firmamız sorumluluğu alıp ücretsiz değişim iade alımı yapmaktadır. 

Kaliteli ürünü uygun fiyatlara kapınıza teslim ediyoruz. Duşakabin modellerimiz ve detaylı fiyat bilgisi için Nokta Duş Online mağaza sitemizi ziyaret edip sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı yerli malzeme kullanılarak firma personelimiz tarafından üretilmektedir.

Mika Camlı Duşakabin modellerinde extra seri kalın çerçeveli profil kullanımı yapmaktayız. Parlak gümüş renkli alüminyum profilli duşakabinler asla paslanma yapmaz uzun yıllar ilk gün ki gibi yeni kalır.  

Duşakabin siparişlerinizi Online sitemizden kredi kartına taksit avantajı ile kolayca verebilir, ücretsiz kargo ile en kısa sürede kapıya teslim alabilirsiniz. Kolay Siparişin adresi Nokta Duşakabin internet sitesini ziyaret edin güncel kampanyalardan sizde yararlanın.