Pendik Duşakabin

PENDİK DUŞAKABİN FİYATLARI VE MODELERİ

Duşa kabin mi yaptırmak istiyorsunuz? Duşa kabin Firması mı arıyorsunuz? İstanbul Pendik Duşakabin hizmeti veren Nokta Duşakabin, Kaliteli ürün Uygun fiyat avantajları sunuyor.

Pendik ilçesinde ücretsiz ön keşif, Ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti de vermektedir. Duşakabin modellerini fiyatlarını inceleyip kolayca sipariş verebileceğiniz Online mağazası olan nokta duş net internet sitesini ziyaret edip detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Satışını yapmış olduğu tüm ürünleri yerli malzemeden üretmekte ve nakliye ve montajını firma personeli tarafından yapmaktadır. Ürünlerin tamamı 2 yıl garantilidir. Nokta Duşakabin hızlı hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlamak için Pendik ilçesine Ümraniye de bulunan çözüm ortağı myduş firması ile hizmet vermektedir.

Duşakabin modelleri ve fiyatları hakkında hızlıca bilgi almak ve detayları iletmek için müşteri danışma hattını 0538 327 39 10 dan arayabilir mesaj atabilir, banyonuzun resmini ölçülerini göndererek çok hızlı şekilde bilgi talep edebilirsiniz.  Müşteri temsilcimiz hafta içi ve hafta sonu geç saatlere kadar bilgi vermeye devam etmektedir.

Nokta Duş Kalitesi ve güvencesi Artık Pendik ilçesi Tüm Mahalleleri ile buluştu. En uygun fiyatlara kaliteli ürün, güvenli hizmet için Pendik Duşakabin